Ceremonia Wybaczenia w Kręgu - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Ceremonia Wybaczenia w Kręgu

Dodano: 07.02.2024 12:24

Ceremonia Wybaczania w Kręgu to proces, który oparty jest na indiańskiej ceremonii, to proces który odbywa się w milczeniu, w pełnym poszanowaniu, dyskrecji i poufności. Dlatego może być wspaniałą sposobnością i pierwszym krokiem do zaznajomienia się z ideą Radykalnego Wybaczania i jej innymi narzędziami, by móc odzyskać radość i spokój poprzez wybaczenie innym, a także samemu sobie.
Radykalne Wybaczenie jest techniką duchową, a Ceremonia jest jednym z narzędzi, które pełni równie ważną funkcję jak wszystkie inne narzędzia. Ceremonia sprawia, że energia zaczyna się przemieszczać, usuwa blokady, które są podtrzymywane przez nasze historie i fałszywe przekonani.

Dlaczego ceremonia jest dla Ciebie?
Dlatego, że być może masz poczucie, że tylko Ty cierpisz, że nie radzisz sobie z tym cierpieniem, że pewnie nikt nie rozumie i nie zrozumie Twojego cierpienia, że trudno jest wybaczyć i że pewnie będzie to długo trwało. Jeśli tak lub podobnie myślisz to właśnie Ceremonia Wybaczenia w Kręgu może pozwolić Tobie przekonać się, że wszyscy mamy podobne rany i nie jesteśmy odosobnieni w swoim bólu i cierpieniu, pozwoli także przejść przez proces wybaczenia.

Jak już było wspomniane Ceremonia w Kręgu to proces, który oparty jest na indiańskiej ceremonii - warto o tym wspomnieć ponieważ Colin Tipping twórca Radykalnego Wybaczania, został upoważniony przez indiańskiego szamana-uzdrowiciela do tego by mówić, że Ceremonia Wybaczania w Kręgu ma korzenie indiańskie i pozwolenie by nauczać jej także innych. Jednak Tipping tak naprawdę od Indian zapożyczył jedynie krąg jako element tej ceremonii, który ma znaczenie świętego kształtu także w innych kulturach i pozwala na utworzenie”świętej przestrzeni”.

Ponieważ Ceremonia przyczynia się do tego, że do głosu dochodzi zastała, stara energia emocjonalna, która może być przetransformowana, dlatego uprzedzam, że może dojść do gwałtownego jej ujścia...... w takim przypadku służę Tobie pomocą w pracy indywidualnej.

Serdecznie zapraszam doświadcz ogromnej mocy Radykalnego Wybaczania.