Kursy w innych miastach - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Kursy w innych miastach

Dodano: 24.07.2023 12:10

Kurs: Oczyszczanie, Ochrona i Błogosławieństwa
Nauka ochrony i oczyszczania jest podstawą rozwoju duchowego.
Od tej wiedzy powinien zacząć każdy odpowiedzialny, rozwijający się człowiek.

Wbrew opinii niektórych, rozwój duchowy nie opiera się tylko na przeświadczeniu, że jak będziemy się kochać, uśmiechać i ściskać, to wszystko będzie dobrze, kolorowo i różowo, nie będziemy mieć problemów a życie usłane będzie różami – szczerze mówiąc takie podejście jest dosyć naiwne. Ponieważ niestety nie wystarczy być optymistą, wierzyć w dobroć wszystkich i wszystkiego. Gdy chcesz się poruszać po duchowych ścieżkach, chcesz poznawać nowe dla Ciebie zagadnienia, metody czy systemy powinieneś czuć się bezpiecznie - wiedza taka potrzebna jest także w życiu codziennym.

Potrzebne jest umieć się zabezpieczać, ochraniać swoją energię, oczyszczać siebie oraz wzmacniać swoją aurę i wysokie wibracje. Umieć ustanawiać granice, a przede wszystkim przypomnieć sobie o wolnej woli.

Tymczasem, zupełnie niezrozumiale, większość ludzi nie zauważa zagrożeń, nie weryfikuje, nie sprawdza różnych rzeczy z którymi ma do czynienia, nie zabezpiecza się, nie oczyszcza, a nawet pozwala na ingerencję w swoją energetykę innym. Podąża za modą, za innymi. To prawda, że wielu z nas nie zastanawia się nad tymi zagadnieniami lub po prostu o nich nie wie. Nikt tego przecież nie uczy w szkole...

Ważna jest ochrona, zabezpieczanie się, na różne ewentualności, na pewne rzeczy naprawdę mamy wpływ! - chodzi o zdrowe podejście i świadomość zagrożeń.
Także ważne jest potrafić szczerze błogosławić innym. I słowo błogosławić wcale nie musimy rozpatrywać poprzez system religijny.

Chcesz poznać wiedzę i techniki jak się zabezpieczać i ochraniać, jak oczyszczać energetycznie siebie, innych oraz przestrzeń. Chcesz przypomnieć sobie czym jest błogosławieństwo oraz wolna wola i z czym się ona wiąże? Jak dbać o siebie, by nie zezwalać na ranienie i wykorzystanie, jak ustanawiać granice, zrywać wzorce, więzy i kody? Chcesz mieć wpływ na swoje życie?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak - to zapraszam na kurs.
Otrzymasz materiały wiedzę i techniki by wprowadzać potrzebne zmiany w swoim życiu.

KURS: Oczyszczanie, Ochrona i Błogosławieństwa - 2 dniowy
Prowadząca: Edyta Grzech

TERMIN:
7-8 PAŹDZIERNIKA 2023
1 dzień - 10-18
2 dzień - 9-15

WARTOŚĆ KURSU
- 650 zł 2 dni
- podczas rezerwacji płatna zaliczka 300 zł (do 23.09.2023) na konto:
PKO 58 1020 5112 0000 7502 0079 8439 lub blik na tel.
(z opisem: kurs ochrony z imieniem i nazwiskiem)
- zaliczka jest bezzwrotna

Szczegóły kursu i rezerwacje miejsc:
- e mail: naturoterapia.atyde@tlen.pl
- tel. 781 298 439
www.naturoterapia.atyde.pl

O prowadzącej:
Mam na imię Edyta i prowadzę Centrum Naturoterapii Atyde. W swej pracy wykorzystuję naturalne sposoby wspomagania zdrowia, zioła, kamienie, różnego rodzaju terapie. Zajmuję się m.in: litoterapią, czakroterapią, przeprowadzam regresy, jestem także certyfikowanym trenerem Radykalnego Wybaczania. Bardzo ważne jest dla mnie przekazywanie wiedzy i doświadczenia, dlatego prowadzę warsztaty i kursy, aby każda zainteresowana osoba mogła poprawić swoje zdrowie a nawet życie, aby nauczyła się podejmować samodzielnie decyzje, aby miała odwagę wziąć życie we własne ręce, by zbudowała swoją samoświadomość i by przypomniała sobie kim prawdziwie jest oraz jaki ma cel.