Wykonuję Osobiste Portrety Numerologiczne - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Wykonuję Osobiste Portrety Numerologiczne

Wykonuję Osobiste Portrety Numerologiczne

Portret podpowiada jak skutecznie kierować swoim życiem. Pozwala określić charakter danej osoby, jej wady, zalety i predyspozycje, a także prognozować przyszłość i poznać przeszłość.

Warto spróbować tej metody, aby przekonać się jak dokładnie można określić osobowość, nauczyć się jak skutecznie kształtować własne życie wykorzystując najodpowiedniejsze momenty dane nam od losu.
Portret wskaże jakie czynniki kierują naszymi życiowymi doświadczeniami, kiedy zaczynać, a kiedy kończyć ważne dla nas przedsięwzięcia i projekty.
Zastosowanie się do wskazówek zawartych w nim, pozwoli dostrzec uzdolnienia i talenty oraz pomoże pokonać przeszkody utrudniające osiąganie celów.
Numerologia to wiedza na temat wpływu wibracji liczb na życie każdego człowieka, ale nie tylko, to także potężna wiedza na temat charakterów ludzkich, ich potencjalnych zdolności, talentów czy ograniczeń. Pozwala poznać samych siebie oraz otaczających nas ludzi.

Portret wykonuję w formie pisemnej, na jego sporządzenie potrzebuję minimum 3 dni. Należy podać datę urodzenia oraz wszystkie zapisane kiedykolwiek urzędowo imiona i nazwiska.

Cena portretu numerologicznego: 150 zł

Portret mogę przesłać w formie papierowej (plus przesyłka) lub elektronicznej.

Serdecznie zapraszam.

Kontakt