Odczyt Planu Duszy - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Odczyt Planu Duszy

Odczyt Planu Duszy Dodano: 05.02.2024 14:20

 

To narzędzie pozwalające na wgląd w podstawowe wzorce, które mają na Ciebie wpływ. Odkryjesz za pomocą odczytu wyzwania, talenty i cele obecnego życia.
Warto to wiedzieć ponieważ mamy wiedzę, w którą stronę kierują się nasze możliwości łatwiej jest używać talentów i darów, aby pokonać ograniczenia żeby osiągnąć cele.

Zatem, co to system Planu Duszy?
A więc system ten ma swoje korzenie w starożytnej Hebrajskiej Gematrii , która kojarzy się z numerologią hebrajską.
W obecnej formie system Planu Duszy powstał na bazie przekazu Franka Alpera i opracowania Blue Marsdena twórcy szkoły terapii alternatywnych Holistic Healing College z ramienia której jestem konsultantką Odczytu Planu Duszy :)

Dzięki uaktywnieniu swojego Planu Duszy, możesz doświadczyć połączenia z nim i w ten sposób uzyskać większą samoświadomość, a także radość i zadowolenie z życia.

Sesja odczytu Planu Duszy może być oczyszczająca i pozwalająca na pozbycie się problemów, traumatycznych przeżyć, nadal aktywnych w naszej podświadomości a także ograniczających przekonań. Daje możliwość oczyszczenia się z wielu starych i niepotrzebnych wzorców.
Imię (imiona) i nazwisko nadane w dniu urodzin jest punktem startowym w odczytywaniu Planu Duszy. Imię to wyznacza pojawienie się człowieka jako osobnej Istoty. Te intencje i wibracje dźwięku razem z towarzyszącymi geograficznymi, kulturowymi, biologicznymi, astrologicznymi warunkami inicjuje proces indywidualizacji.

To pierwotne imię oraz litery w nim zawarte dają najbardziej dokładne odczyty więc czy lubisz swoje imię czy też nie, czy używasz go w pełni czy nie, to i tak ono dane Tobie na początku bycia na tej Ziemi - uruchamia Twój kod Planu Duszy.

Aby odczytać Plan Duszy generujemy tak zwaną Gwiazdę Stworzenia, która może być odczytywana jako święty symbol nakładający się na Twoje pole energii.
Gwiazdę Stworzenia tworzą dwa trójkąty nakładające się na siebie. Jeden jest skierowany w dół i reprezentuje Ziemskie, fizyczne aspekty, natomiast drugi skierowany w górę reprezentuje duchowość. W centrum znajduje się Przeznaczenie Duszy lub Kwintesencja Duszy.
W Planie Duszy uznajemy, że ta Gwiazda reprezentuje czy symbolizuje człowieka. W ten sposób Gwiazda może być widziana jako symbol ludzkiej Merkaby.
Mamy tutaj reprezentacje dualizmu, który jest w naszym życiu wszechobecny. Ludzkość egzystuje między Niebem a Ziemią. Kiedy zostaje osiągnięta równowaga, wówczas prowadzi do mikrokosmosu (człowieka) żyjącego w harmonii z całością. To jest stan transcendencji „Moksza” prowadzący do uwolnienia z dualności.

Jestem certyfikowaną konsultantką odczytu Planu Duszy więc jeśli chcesz sprawdzić czy realizujesz swój Plan Duszy, chcesz zrozumieć dlaczego i po co przytrafiają Ci się dane wydarzenia, sprawdzić czy wykorzystujesz potencjały dla realizacji celów i w końcu jeśli chcesz połączyć się ze swoim Planem Duszy i pierwotnym stanem Twojego Duchowego Wzorca - zapraszam na Twoją sesję odczytu Planu Duszy.

Umów się 781 298 439 - Edyta