Proszę pamiętaj - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Proszę pamiętaj

Dodano: 20.07.2023 8:20

Proszę pamiętaj, że poprzez swoją pracę jedynie pokazuję jakieś możliwości.

Nie mogę brać odpowiedzialności za czyjś fatalny stan zdrowia aniforsować metod na jego poprawę. Nie obiecuję wyleczenia czy czarodziejskich metod – przedstawiam tylko możliwości oraz wiedzę - którą chcę się podzielić.

Tak jak ktoś postępuje przez całe życie - tak niestety przychodzi mu zbieranie owoców.
Tak więc choroba ( lub jakieś inne przeżycia, wypadki, zdarzenia) jest niemiłą wskazówką, że coś jest nie tak w sposobie myślenia czy bycia danej osoby. Ciało już wcześniej dawało sygnały, które były bagatelizowane aż doszło do poważnej choroby.

Decyzja co w takiej sytuacji zrobić należy jedynie do cierpiącego.

Nie mnie oceniać, co kto wybierze, jaką metodę zastosuje, jedynie moim zamiarem jest przedstawienie innych, różnych możliwości, innych sposobów, takich o których być może nikt inny nie powiedział, tak by każda otwarta osoba mogła sama zadecydować o sposobie leczenia czy postępowania.

Lecz decyzja ta należy także do człowieka, który nie chce w przyszłości zachorować na przykład na nowotwór czy inną poważną chorobę. Stosując profilaktycznie terapie, żyjąc świadomie, eliminując negatywne czynniki zmniejszamy ryzyko zachorowania. Czyli zaczynamy realnie wpływać na nasze zdrowie.

Dopóki ktoś oddycha i ma chęć do życia nigdy nie jest za późno i warto próbować różnych metod, sposobów ...

Najpiękniejsze i napawające wielką nadzieją jest to, że mamy różne możliwości aby wspomóc zdrowie i wyleczenie. Jednakże działać powinniśmy jednocześnie na wielu poziomach fizycznym , emocjonalnym i duchowym. Powinniśmy zrozumieć i wyeliminować czynniki, które były przyczyną choroby. Zmienić sposób myślenia, wybaczyć sobie i innym.

Decyzja należy do każdego indywidualnie, masz wolny wybór i na kolejnych stronach przedstawioną podstawową wiedzę a co zrobisz jest tylko i wyłącznie Twoją decyzją.

Pozdrawiam,
życzę zdrowia Edyta