Kursy - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Kursy

Kliknij aby powiększyć

Ochrona i Błogosławieństwo, Oczyszczanie i Techniki Kwantowe

19.07.2017 8:33 Nauka ochrony i oczyszczania jest podstawą rozwoju duchowego. Od tej wiedzy powinien zacząć każdy odpowiedzialny, rozwijający się człowiek. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Duchowe przyczyny zachorowań

16.01.2014 11:35 KURS: DUCHOWE PRZYCZYNY ZACHOROWAŃ
- psychosomatyka

Już hinduscy mędrcy głosili, że przyczyna każdej choroby leży w sposobie myślenia, a stan naszego ciała jest tylko informacją o sposobie naszego myślenia. więcej »


Kliknij aby powiększyć

Czakroterapia

16.01.2013 12:51 Słowo CZAKRA/ CZAKRAM oznacza koło lub dysk, czakry to centra energetyczne w ciele człowieka, które są jednocześnie odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami energii. Wyróżnia się 7 głównych czakr biegnących wzdłuż kręgosłupa oraz mnóstwo rozmieszczonych w różnych częściach ciała. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Relaksacja

16.01.2013 13:43 Relaks to podstawa zdrowia, pomaga pokonać stres i zapewnia organizmowi czas na odzyskanie energii. Jednym ze skutecznych sposobów na radzenie sobie ze stresem jest nauczenie się relaksacji i regularne jej stosowanie. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Litoterapia

16.01.2013 13:46 Litoterapia czyli leczenie kamieniami ma coraz więcej zwolenników okazuje się bowiem, że źle dobrana biżuteria może spowodować np.: gwałtowny skok ciśnienia tętniczego zaś odpowiednio dobrane kamienie mogą neutralizować negatywne energie. Kamienie fascynują ludzi od zarania dziejów, jednych zachwyca ich barwa, innych oczarowuje kształt, niektórzy używają ich w celach leczniczych, a inni kolekcjonują je ze względu na magiczną moc. Każdy chciałby być zdrowy, dlaczego więc nie zadbać o zdrowie samemu wykorzystując olbrzymią siłę promieniowania kamieni na ludzki organizm. Serdecznie zapraszam do królestwa kamieni i minerałów ! więcej »

Kliknij aby powiększyć

Świecowanie uszu

16.01.2013 13:47 Świecowanie uszu to forma delikatnej terapii, która zdobywa sobie coraz większą liczbę zwolenników, ze względu na prostotę oraz skuteczność. Dziś ta metoda uzdrawiania stała się modna niemal na całym świecie. Świeczki są wykonane wyłącznie z naturalnych składników, m. in. z wosku pszczelego, miodu oraz specjalnie dobranej i pozostającej tajemnicą Indian kompozycji ziół i olejków eterycznych. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Konchowanie uszu metodą indian hopi

16.01.2013 13:48 Kiedyś konchowanie uszu było wykonywane jedynie dostojnikom, szamanom, kapłanom czy wodzom, zwykli ludzie nie mieli dostępu do tej świętej metody. Konchowanie oprócz mocy uzdrawiających ciała oczyszcza również aurę oraz przyspiesza rozwój duchowy. Czyli wpływa na ciało, duszę i umysł. Konchowanie uszu jest znacznie silniejsze od świecowania. Oprócz swojego pozytywnego wpływu na organizm znakomicie poprawia energetykę ciała oraz w ogromny sposób wpływa na system czakr poprzez wzmacnianie i oczyszczanie aury. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Naturalna laryngologia

01.08.2013 10:28 Zdrowie jest najcenniejszym skarbem – szkoda tylko, że doceniamy je niejednokrotnie, kiedy jest już za późno. Często bagatelizujemy symptomy wskazujące, że jest coś nie tak – a przecież ciało wysyła alarmujące sygnały o wiele wcześniej. Jeśli tylko nauczymy się je zauważać i podejmiemy walkę ze schorzeniem mamy większe szanse powodzenia aby całkowicie wyzdrowieć. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Naturalna Kosmetyka

11.05.2015 10:32 Kosmetyka naturalna znana jest od wielu stuleci ponieważ umiejętne dobranie kompozycje ziół wywołują efekt kosmetyczny, pomagają leczyć choroby, pomagają się zrelaksować i wyciszyć. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Medycyna Tradycyjna

11.05.2015 11:18 Zapraszam na kurs
MEDYCYNA TRADYCYJNA, LUDOWA
Medycyna ludowa to system działań leczniczych, przepisów, receptur sposobów i kuracji zachowany w ludowej tradycji, oparty na przekazach przechodzących z pokolenia na pokolenie, obejmujący wszelkie domowe sposoby postępowania w chorobie oraz zabezpieczania się przed nią. więcej »


« poprzednia 1 2 następna »