Kursy - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Kursy

Kliknij aby powiększyć

Kocham Siebie

24.07.2023 11:56 Może to banalnie brzmiące słowa, może wcale w nie nie wierzysz, może nigdy nawet tak nie pomyślałaś, a co dopiero powiedziałaś. Może nie zdajesz sobie sprawy jaką mają potężną moc. Może nie zdajesz sobie sprawy jak długa droga prowadzi Ciebie do punktu w którym prawdziwie zrozumiesz ich sens i prawdziwie je odczujesz. I może nawet nie wiesz czy w ogóle tego chcesz i czy jest to Tobie potrzebne. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Czakroterapia

16.01.2013 12:51 Słowo CZAKRA/ CZAKRAM oznacza koło lub dysk, czakry to centra energetyczne w ciele człowieka, które są jednocześnie odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami energii. Wyróżnia się 7 głównych czakr biegnących wzdłuż kręgosłupa oraz mnóstwo rozmieszczonych w różnych częściach ciała. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Litoterapia

16.01.2013 13:46 Litoterapia czyli leczenie kamieniami ma coraz więcej zwolenników okazuje się bowiem, że źle dobrana biżuteria może spowodować np.: gwałtowny skok ciśnienia tętniczego zaś odpowiednio dobrane kamienie mogą neutralizować negatywne energie. Kamienie fascynują ludzi od zarania dziejów, jednych zachwyca ich barwa, innych oczarowuje kształt, niektórzy używają ich w celach leczniczych, a inni kolekcjonują je ze względu na magiczną moc. Każdy chciałby być zdrowy, dlaczego więc nie zadbać o zdrowie samemu wykorzystując olbrzymią siłę promieniowania kamieni na ludzki organizm. Serdecznie zapraszam do królestwa kamieni i minerałów ! więcej »

Kliknij aby powiększyć

Praca z energiami roślin i duchami natury

24.07.2023 11:59 Od Duchów Natury (...) Do ludzi, co wielce przyrodę miłują, którzy ją chronią, szanują, pielęgnują i dbają by kwitła w swej wspaniałości, przybywa mały ludek i staje w bliskości, Niedostrzeżony i nierozpoznany, pomaga ludziom tym podążać własnymi drogami. Dla tych, co zasługują, co miłują przyrodę i mają uważanie ta prastara brama znów otworem stanie. Na powrót wyjdą z ukrycia Istotki płochliwe. Tak się zacznie nowe pojmowanie Przyrody prawdziwej (...) więcej »

Kliknij aby powiększyć

Aromaterapia

24.07.2023 12:04 Zapraszam na kurs aromaterapii. Bogactwo świata roślin pozwala nam sądzić, że mają one mnóstwo dobroczynnych właściwości. Rośliny towarzyszą człowiekowi od zawsze, wykorzystywano je jako pożywienie ale także darzono je szczególnym szacunkiem i czcią. Przypisywano im również znaczenie magiczne, służyły do uzdrawiania oraz kontaktu ze światem zmarłych. Dzięki temu udało się wyszczególnić dość dużą grupę roślin o wyjątkowych właściwościach i zastosowaniu - nazwano ją mianem ziół. A wśród nich z kolei jest szczególna grupa roślin aromatycznych, które swój niezwykły aromat zawdzięczają przede wszystkim olejkom eterycznym zawartym w różnych częściach rośli. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Koloroterapia

24.07.2023 12:04 Człowiek przebywał od zawsze w otoczeniu kolorów i barw i umiał je instynktownie wykorzystać w łagodzeniu różnych stanów duszy i ciała. Potrafił otaczać się potrzebnymi barwami, nosił odpowiednie do swoich nastrojów i emocji ubrania, gustował w określonej barwie kwiatów, spożywał potrawy o danej kolorystyce Zamiłowanie lub niechęć do jakiegoś koloru może wiele powiedzieć o człowieku, o jego stanie psychicznym i fizycznym. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Duchowe przyczyny zachorowań

16.01.2014 11:35 KURS: DUCHOWE PRZYCZYNY ZACHOROWAŃ
- psychosomatyka

Już hinduscy mędrcy głosili, że przyczyna każdej choroby leży w sposobie myślenia, a stan naszego ciała jest tylko informacją o sposobie naszego myślenia. więcej »


Kliknij aby powiększyć

Ochrona i Błogosławieństwo, Oczyszczanie i Techniki Kwantowe

19.07.2017 8:33 Nauka ochrony i oczyszczania jest podstawą rozwoju duchowego. Od tej wiedzy powinien zacząć każdy odpowiedzialny, rozwijający się człowiek. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Relaksacja

16.01.2013 13:43 Relaks to podstawa zdrowia, pomaga pokonać stres i zapewnia organizmowi czas na odzyskanie energii. Jednym ze skutecznych sposobów na radzenie sobie ze stresem jest nauczenie się relaksacji i regularne jej stosowanie. więcej »

Kliknij aby powiększyć

Świecowanie uszu

16.01.2013 13:47 Świecowanie uszu to forma delikatnej terapii, która zdobywa sobie coraz większą liczbę zwolenników, ze względu na prostotę oraz skuteczność. Dziś ta metoda uzdrawiania stała się modna niemal na całym świecie. Świeczki są wykonane wyłącznie z naturalnych składników, m. in. z wosku pszczelego, miodu oraz specjalnie dobranej i pozostającej tajemnicą Indian kompozycji ziół i olejków eterycznych. więcej »

« poprzednia 1 2 następna »