Weekend oczyszczający cud - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Weekend oczyszczający cud

Dodano: 24.07.2023 12:18

Zapraszam na oczyszczający Ciał, Umysł i Duszę weekend „CUD”

Bardzo chciałabym bym zachęcić Cię do zrobienia czegoś dla samej siebie, do podjęcia decyzji by zmienić „coś” w swoim życiu.

Zachęcić do czasu wspólnie spędzonego, który być może będzie początkiem Twojego nowego życia, będzie pierwszym krokiem do zmiany nawyków żywieniowych oraz początkiem zmiany myślenia o sobie, o innych i o otaczającym nas świecie.

Na początku powinnaś uświadomić sobie, że zdrowie zależy od harmonii ciała, umysłu i duszy. A prawdziwe uzdrowienie ne będzie miało miejsca, jeśli nie wydarzy się CUD czyli zjednoczenie Ciała, Umysłu i Ducha. Tylko takie całościowe (holistyczne) podejście do człowieka - do siebie samej, uwzględniające psychosomatyczne, ekologiczne i socjologiczne uwarunkowania, wraz z wybaczeniem (sobie i innym) - może doprowadzić do harmonii czyli równowagi i porządku w życiu.

Dopiero gdy poznasz stan swojej duszy wprowadzisz w niej porządek będziesz mogła znieść cierpienia fizyczne, zyskasz spokój i pogodę ducha czyli poczujesz się lepiej.

Osiągnięcie spokoju i wewnętrznej równowagi jest (przynajmniej powinno być) jednym z najważniejszych naszych celów. Jeśli tylko to będzie Twoją wolą - cel osiągniesz, ale nikt nie powie Ci, że to będzie łatwe i proste, że przyjdzie szybko i bezboleśnie. Wręcz przeciwnie, z pewnością będą słabsze dni, gorsze samopoczucie a nawet może będzie bolało bardziej niż zwykle.

Wtedy proszę przypomnij sobie, że cały ten trud się w końcu opłaci bo przecież robisz to dla siebie, bo jesteś jedyna w swoim rodzaju, taka jaka jesteś - tu i teraz! Ty wiesz najlepiej jak chcesz się czuć, a jak nie, Ty wiesz najlepiej czy chcesz być zdrowa czy nie, Ty wiesz najlepiej czy chcesz żyć pełnią życia w zdrowiu i szczęściu czy nie. Decyzja ZAWSZE należy do Ciebie.

Zatem bierzmy się do roboty :) zapraszam serdecznie na oczyszczający ciało, umysł i duszę weekend.

Zabierz ze sobą koleżanki, ustal termin i skontaktuj się ze mną - do zobaczenia :)