Numerologia - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Numerologia

NumerologiaNumerologia jest dziedziną wiedzy badającą symbolikę liczb, ich wibracje oraz wpływ, jaki wywierają na człowieka.

Działanie numerologii trudno jest w pełni wyjaśnić. Częściowo opiera się na przypisywaniu symboliki danej liczby do konkretnych archetypów związanych z religią, mitologią, życiem codziennym.

Liczby, oprócz działania swoją wibracją, wpływają także na pewne skojarzenia i wyrabianie sobie na tej podstawie poglądu na osobę, firmę. Każde słowo ma swoją unikalną wibrację. Czyli każde imię, nazwisko czy nazwa firmy niesie pewne przesłanie i charakterystykę .

Portret numerologiczny odpowiada na pytania:

  • Jacy jesteśmy?
  • Jakie mamy potencjały?
  • Jakie talenty powinniśmy rozwijać, i w których dziedzinach życia mamy szansę odnieść największe sukcesy?
  • W jakim kierunku zmierza nasze przeznaczenie? 
  • Czy znamy słabsze strony naszego charakteru, po to aby nad nimi popracować, zaakceptować je, lub po prostu nie oczekiwać od siebie zbyt wiele w trudniejszych dla nas dziedzinach?

Wykonuję osobiste portrety numerologiczne. 

Portret powie jakie mamy życiowe wyzwania, jaką mamy osobowość, uzdolnienia i temperament, jakie mamy predyspozycje zawodowe, oraz czym powinniśmy kierować się przy doborze partnera.

Numerologia zakłada istnienie dziewięciu podstawowych wibracji od 1 do 9 a także wibracji mistrzowskich - 11 i 22 oraz 33 i 44.

Pamiętajmy, że nie ma liczb lepszych lub gorszych, każda liczba ma aspekt pozytywny i negatywny. Liczby są po prostu różne. Tylko od nas samych zależy jak będziemy żyć, czy będziemy żyć konstruktywnie – budować i odnosić sukcesy, czy negatwnie – będąc pesymistą, osobą depresyjną i kłótliwą. Bywa, że liczby się dopełniają, albo wręcz przeciwnie, połączenie niektórych wibracji zarówno w naszym własnym portrecie, jak w związkach z innymi ludźmi wywoływać może pewne starcia i nieporozumienia.

Numerologia, to wielka skarbnica wiedzy na temat wpływu wibracji liczb na życie człowieka, to ogromna wiedza na temat charakteru, słabych i mocnych stron, potencjałów, talentów i ograniczeń. To wiedza pozwalająca poznać samego siebie oraz otaczających nas ludzi. Uczy jak skutecznie kształtować własne życie wykorzystując najodpowiedniejsze momenty dane od losu, pokazuje kiedy zaczynać, a kiedy kończyć ważne przedsięwzięcia.

Dzięki numerologii możemy żyć zgodnie z rytmem wszechświata, możemy poznać i zrozumieć innych ludzi, ich postępowanie, rozwinąć tolerancję i sympatyczne nastawienie do innych.

Kontakt