Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Witam na mojej stronie

Witam na mojej stronie Dodano: 16.03.2012 9:32

Witam na mojej stronie internetowej, mam na imię Edyta i prowadzę Centrum Naturoterapii ATYDE.

Dlaczego powstało Centrum

Po wielu perypetiach zawodowych, po wielu przebytych kursach i szkoleniach, po wielu przeczytanych książkach i po wielu przemyśleniach, zdecydowałam się zająć w życiu tym, co naprawdę mnie interesuje i czym chcę się zajmować – czyli pomaganiem osobom potrzebującym. W swojej pracy wykorzystuję naturalne sposoby wspomagania zdrowia, zioła, kamienie, rożnego rodzaju terapie, wykonuję analizy biorezonansem, testy nietolerancji pokarmowych

Praca z ludźmi daje mi zadowolenie i spełnienie. Prowadzę szkolenia, kursy, stosuje terapie, sporządzam portrety numerologiczne, przeprowadzam oczyszczenia energetycznie i regresje. Organizuję wczasy i weekendy z naturoterapią oraz weekendy oczyszczające "CUD". Poprzez swoją działalność przypominam o holistycznym czyli całościowym podejściu do człowieka.

Jeśli mogłabym Tobie pomóc w jakiś sposób lub zainteresują Cię moje kursy czy terapie to serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty i do kontaktu ze mną.

Prasa o mnie - zobacz

UWAGA: Wiadomości zamieszczone na stronie, przedstawiane terapie i kursy, stanowią tylko i wyłacznie informacje o alternatywnych metodach, nie służą do stawiania diagnozy ani nie sugerują leczenia różnych chorób przedstawianymi terapiami czy metodami, a przede wszystkim nie namawiają do zaprzestania leczenia środkami konwencjonalnymi.

Leczeniem zajmują się odpowiednio wykwalifikowani pracownicy służby zdrowia - tak mówi prawo, a prawa przestrzegamy :)

Zapraszam,
odwiedź Centrum Naturoterapii ATYDE
ul. Boczna 3 w Kudowie Zdrój.
Pozdrawiam Edyta