Opis Radykalnego Wybaczania - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Opis Radykalnego Wybaczania

Dodano: 05.02.2024 14:19

RADYKALNE WYBACZENIE

Czy kiedykolwiek próbowałaś/eś wybaczyć?
Czy uważasz, że to trudne?
Czy wciąż próbujesz wybaczyć i zmagasz się z tym choć już dawno temu zdecydowałaś czy zdecydowałeś się wybaczyć?

Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią TAK
Mam dla Ciebie dobre wiadomości:

Wybaczanie nie musi być trudne, możesz wybaczyć radykalnie i prawie natychmiast. Wybaczanie jest możliwe do osiągnięcia za pomocą prostych narzędzi, nie wymaga ono ogromnego wysiłku jedynie gotowości i otwartości na zmianę perspektywy.

Jeżeli chcesz uwolnić się od bólu, który nosisz w sobie być może już od bardzo dawna, chcesz uwolnić się od poczucia bycia ofiarą, chcesz w końcu wybaczyć by poczuć spokój, odzyskać swą energię i żyć z radością - zapraszam doświadcz Radykalnego Wybaczania.

Jestem certyfikowaną trenerką Radykalnego Wybaczania, ukończyłam szkolenie pod patronatem Instytutu Metody Tippinga.
Jestem dla Ciebie by przekazać jak zastosować wiedzę w procesie samopomocy. Pragnę przypomnieć Tobie, że jesteś idealna / idealny taka jaka jesteś, a wszystko co się Tobie przydarza jest doskonałe w sensie duchowym - wiem to może być trudne lecz na początku potrzebna jest jedynie Twoja gotowość by to poczuć i doświadczyć.

Zatem czym jest Radykalne wybaczanie?
W skrócie Radykalne Wybaczanie ukazuje różnicę między tradycyjnym wybaczeniem, które opiera się na przywiązaniu do koncepcji występowania ofiary i sprawcy, a Radykalnym Wybaczaniem uznającym, że życiowe sytuacje, czyli wszystko co nas spotyka przytrafia się nie nam lecz DLA NAS. Ważne jest to, że nie musimy przy tym rozumieć dlaczego ani jak to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość, rozumiemy że, przyjęcie możliwości, że te wszystkie wydarzenia i sytuacje mają swój sens oraz że są wyrazem Boskiego porządku - zostaniemy wtedy uwolnieni od naszego bólu. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. Kiedy to uczynimy zaczną się dziać cuda - spróbuj.

Pamiętaj nie jest moim zamiarem „naprawiać” Ciebie albo kogokolwiek, ale mogę jeśli pozwolisz, uczestniczyć w Twoim procesie do samo-oświecenia, przypomnienia sobie, że jesteś Istotą duchową doświadczającą ludzkiej egzystencji.
Mogę pomóc Tobie wykorzystując w tym procesie różne narzędzia takie jak: 3 listy, 4 kroki Radykalnego Wybaczania, 7 kroków, 13 kroków, arkusz RW, grę Satori, Ceremonię Wybaczania w kręgu.

Przypominam potrzebna jest jedynie Twoja gotowość - więc jeśli jesteś gotowa / gotowy zapraszam na sesje Radykalnego Wybaczania.


Jeśli masz jakieś pytania daj znać
781 298 439
Edyta