Gra Satori - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Gra Satori

Dodano: 05.02.2024 14:19

Dokonaj wewnętrznej przemiany i stwórz nową przyszłość, zapraszam na grę Radykalnego Wybaczania „SATORI”

Niezwykła moc Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów - gra Satori jest jednym z nich a do tego z pewnością najmniej stresującym przy okazji będąc zabawną formą jego oddziaływania.

Satori to gra planszowa, która ma na celu wywołać śmiech ale także przyczynić się do pogłębienia zrozumienia i wewnętrznego rozwoju oraz pomóc w osiągnięciu oświecenia czyli Satori.
Bardzo się zdziwisz, gdy doświadczysz, że udział w grze Satori rzeczywiście umożliw Ci wybaczenie sobie oraz innym osobom - osiągnięcie tego w taki sposób może wydawać się nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zawsze gry zawsze odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.
Grając w Satori można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie.
Dlatego warto w nią grać, szczególnie gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania lub zyskać nową perspektywę. Gra ujawnia wielkie pokłady mądrości - Twojej własnej, ta zaś objawia się poprzez grę w zaskakujący sposób, który budzi zachwyt i inspiruje.

Jestem trenerką Radykalnego Wybaczania i zapraszam Cię na grę, doświadcz jej wartości, pozbądź się bólu, wybacz sobie i innym. Odczuj ulgę i wewnętrzny spokój, daj sobie szansę na uwolnienie - wystarczy Twoja gotowość. Jesteś gotowa/ gotowy?

Daj mi znać: 781 298 439