Duchowe przyczyny zachorowań - Kursy - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Kursy

« powrótDuchowe przyczyny zachorowań

Duchowe przyczyny zachorowań

16.01.2014 11:35 KURS: DUCHOWE PRZYCZYNY ZACHOROWAŃ
- psychosomatyka

Już hinduscy mędrcy głosili, że przyczyna każdej choroby leży w sposobie myślenia, a stan naszego ciała jest tylko informacją o sposobie naszego myślenia.

Gdy doświadczamy losu w formie cierpienia bądź choroby, musimy zapytać wtedy siebie, co ma to nam pokazać? Co poprzez to doświadczenie chce powiedzieć nam nasze ja? W którym momencie wypadliśmy z porządku i co musimy uczynić by znowu się w nim znaleźć. Los jest wspaniałym terapeutą – zawsze jest sprawiedliwy -  choć nam może się wydawać inaczej.

Choroba powinna skłonić nas do zmiany błędnego, dysharmonijnego życia.
Każdy organ odpowiada kosmicznej energii, a każda część ciała odpowiada określonej treści duchowej, przez to możemy, za pomocą określonych części ciała rozwiązać duchowe problemy. Za pomocą objawów możemy zobaczyć to, czego wcześniej nie chcieliśmy widzieć.
Z takiego punktu widzenia każda choroba jest pomocnym środkiem do samopoznania.

To w jakim stadium jest choroba, w takim stadium jest nierozwiązany problem. Objawy te zwracają uwagę wyłącznie na określone duchowe zachowanie i zmuszają nas do poprawy.
Pozostaje jedynie pytanie, czy jesteśmy w stanie rozpoznać ten wielki, ale często ukryty związek.

Mamy wolność wyboru – czy chcemy się uczyć poprzez rozpoznanie, czy poprzez cierpienie. Każdy z nas może doświadczyć uleczenia, niezależnie na co choruje „wystarczy” opanować mowę objawów, a wtedy zrozumiemy, co próbuje powiedzieć nam nasz organizm.

Bez zmiany w świadomości uleczenie nie jest w ogóle możliwe. Nie ma więc nieuleczalnych chorób, są niewyleczalni ludzie, którzy nie chcą pozwolić na wyleczenie. Uzdrowienie pochodzi tylko ze świadomości, tak jak również stamtąd pochodzą choroby.
Jeśli naprawdę zmienimy naszą świadomość, wyzdrowiejemy.

Pozwól sobie na inne spojrzenie na ludzkie – swoje ciał, choroby i przyczyny ich powstawania.

Kurs Duchowe przyczyny zachorowań jest składową częścią kursu Medycyna Tradycyjna ale może stanowić odrębny kurs

KURS ( KURSY) DOSTĘPNY także W WERSJI WYSYŁKOWEJ

Na kurs (kursy) można umówić się indywidualnie w każdym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu. Preferuję pracę indywidualną, staram się dostosować do potrzeb każdego z osobna. U mnie nie czeka się na termin czy zebranie grupy, zapewniam nocleg.
Masz pytania zadzwoń lub napisz