Ochrona i Błogosławieństwo, Oczyszczanie i Techniki Kwantowe - Kursy - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Kursy

« powrótOchrona i Błogosławieństwo, Oczyszczanie i Techniki Kwantowe

Ochrona i Błogosławieństwo, Oczyszczanie i Techniki Kwantowe

19.07.2017 8:33 Nauka ochrony i oczyszczania jest podstawą rozwoju duchowego. Od tej wiedzy powinien zacząć każdy odpowiedzialny, rozwijający się człowiek.

Wbrew opinii niektórych,, rozwój duchowy nie opiera się tylko na przeświadczeniu, że  jak będziemy się kochać, uśmiechać i ściskać, to wszystko będzie dobrze, kolorowo i różowo – szczerze mówiąc takie podejście jest dosyć naiwne. Ponieważ niestety nie wystarczy być optymistą, wierzyć w dobroć wszystkich i wszystkiego, zwłaszcza gdy chcesz się poruszać po duchowych ścieżkach.

Potrzeba umieć się zabezpieczać, ochraniać swoją energię, oczyszczać siebie i wzmacniać swoja aurę i wysokie wibracje.

Tymczasem zupełnie niezrozumiale większość ludzi nie zauważa zagrożeń, nie weryfikuje, nie sprawdza różnych rzeczy z którymi ma do czynienia, nie zabezpiecza się, nie oczyszcza się, a nawet pozwala na ingerencję w swoją energetykę.   

Nie zrozum mnie źle – nie chodzi o to by w każdym widzieć wroga i czyste zło na każdym kroku – chodzi o zdrowe podejście i świadomość zagrożeń.

Ważne jest zabezpieczanie się na różne ewentualności ale także ważne jest potrafić szczerze błogosławić innym oraz "panować" nad tym żeby samemu nie być wampirem energetycznym.

Chcesz poznać wiedzę jak zabezpieczać i ochraniać się, jak oczyszczać siebie i innych oraz przypomnieć sobie czym jest błogosławieństwo?

Jeśli tak to zapraszam Cię na kurs.

Masz pytania - zadzwoń lub napisz
Pozdrawiam :)