Naturalna laryngologia - Kursy - Centrum Naturoterapii ATYDE Znajdź nas na facebook!

Kursy

« powrótNaturalna laryngologia

Naturalna laryngologia

01.08.2013 10:28 Zdrowie jest najcenniejszym skarbem – szkoda tylko, że doceniamy je niejednokrotnie, kiedy jest już za późno. Często bagatelizujemy symptomy wskazujące, że jest coś nie tak – a przecież ciało wysyła alarmujące sygnały o wiele wcześniej. Jeśli tylko nauczymy się je zauważać i podejmiemy walkę ze schorzeniem mamy większe szanse powodzenia aby całkowicie wyzdrowieć.

Na zajęciach przedstawię przepisy, kuracje, terapie które pomogą poczuć się zdrowiej i piękniej, bez potrzeby wydawania wielkich pieniędzy, kupowania drogich lekarstw i ze składników tanich oraz łatwo dostępnych. Potrzebna jest tylko chęć aby zrobić coś dla siebie samego, oraz chwila czasu poświęcona na przyjemność, która zaowocuje korzyścią dla zdrowia i urody.

LARYNGOLOGIA
Laryngologia – dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi.

NATURALNA
Terapie naturalne obejmują różnego rodzaju metody lecznicze, to duży dział wiedzy i umiejętności – wiedza ta wywodząca się z bardzo dawnych czasów przez lata przekazywana była pokoleniom. Terapia naturalna jest również nazywana medycyną niekonwencjonalną jednakże nie wyklucza ona i nie przeciwstawia się metodom leczenia konwencjalnego – wręcz przeciwnie! – może być jej alternatywą lub doskonałym uzupełnieniem, należy ją traktować jako wspomaganie tradycyjnej medycyny.

Terapie naturalne są bardzo bliskie człowiekowi, ponieważ nie stosuje się w nich żadnych leków chemicznych. Już jej sama nazwa wskazuje, że zwraca się ku naturze.

Leczenie „medycyną naturalną" obejmuje ciało i duszę, bo żeby wyleczyć ciało należy wyleczyć także duszę. Terapie naturalne obejmują diagnozę, leczenie oraz profilaktykę.

Dla każdego uczestnika CERTYFIKAT oraz SKRYPT z wiadomościami z kursu – gratis.

Na kurs można umówić się indywidualnie w każdym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu. (kontakt) – przejście do podstrony
Oferuję także w razie potrzeby nocleg oraz atrakcyjne promocje przy wykupieniu kilku kursów.

Kurs dostępny także w wersji wysyłkowej.

Serdecznie zapraszam